אימון וטיפול ב-NLP

מהו אימון?

בבסיס האימון קיימת הנחת היסוד, שכל אדם יכול לחיות חיים שלמים ומאוזנים ולהשיג הצלחה (כפי שהוא מגדיר "הצלחה") או כל מטרה שהמתאמן בוחר.

האימון וההנחיה מתבצעים בגישת Move Your Mind.
זהו מודל ייחודי שפיתחה דנה הרשקוביץ קשה וכולל ראיית המונחה כמכלול.
מכיון שכך, מודל העבודה משלב התייחסות למחשבה- רגש -גוף ועבודה עם כלים מתחומי האימון והניהול, NLP, גוף ותנועה.

מודל Move Your Mind מביא גישה יחודית, פורצת דרך ועוצמתית ומאפשרת תוצאות מהירות שנשארות.

משום כך, מדובר בתהליך קצר הכולל בין 1-5 פגישות בממוצע.

תחומי האימון

אימון אישי

האם יש לך חלום או שאיפה? משהו שתמיד רצית, אבל… האם יש בך רצון עז לשינוי אך הסביבה והקולות הפנימיים בתוכך חוזרים שוב ושוב כמה זה בלתי אפשרי ולא אחראי?

אימון זוגי

מיום ליום יותר ויותר אנשים מבינים שאיכות מערכות היחסים שלנו, ובמיוחד איכותה של מערכת היחסים הזוגית, משפיעה על כל תחום בחיינו.

אימון עסקי

להיות עצמאי/ת ולהקים עסק- זו יכולה להיות התגשמות משאלה, רצון להטביע את החותם שלנו בעולם, תשוקה להביא לידי ביטוי ערכים שחשובים לנו.

אימון לאמהות

מכירה את ההרגשה הזו, שלמתבונן מהצד נראה ש"החיים שלך תותים", אבל את מרגישה מבפנים כבויה או לא מסופקת, אולי אי נוחות מכבידה ואולי תחושה שמשהו חסר או מין תחושה של חוסר רוגע או חוסר שמחה?

אימון לשיחרור כאב פיזי

התמודדות עם כאב פיזי או רגשי או עם פיברומיאלגיה עלולה לפגוע באיכות החיים ולהשפיע על כל תחומי החיים וככל שהזמן חולף, המצב יכול להיות מכביד ואפילו שוחק.

אימונים נוספים

שחרור טראומות, שחרור חרדות שחרור הרגלים לא יעילים ותכנות התת מודע להרגלים הרצויים לך, ניקוי ושחרור רגשות קשים וזיכרונות לא נעימים ועוד…

(Visited 253 times, 1 visits today)