אימון זוגי

מיום ליום יותר ויותר אנשים מבינים שאיכות מערכות היחסים שלנו, ובמיוחד איכותה של מערכת היחסים הזוגית, משפיעה על כל תחום בחיינו ועל איכות החיים שלנו: על מידת האושר, על הקריירה ובעיקר על הבריאות הפיזית, הרגשית והמנטלית שלנו.

מחקרים מראים כי אנשים שחיים בזוגיות טובה, מאריכים ימים.

זוגיות טובה יכולה להיות מקור כוח ותמיכה, מקום להיטען בו, לגדול בו, ליהנות, להעניק ולקבל אהבה ועוד.

לכן, גם אם הזוגיות טובה, חשוב להמשיך ולטפח אותה.

אנו כבני אדם משתנים כל הזמן, החיים דינמיים ופעמים רבות תובעניים מאוד עם ריבוי "כובעים", משימות ודרישות ולכן, גם זוגיות איננה דבר סטטי: היא משתנה כל הזמן, גם אם אנחנו לא שמים לב לכך.

והאמת היא שעם יד על הלב, מדי פעם יש את הרגעים האלה (אולי בשקט של הלילה, ברגעי "לבד "או בזמן אחר), שבהם אנחנו מרשים לעצמנו להודות שמשהו לא ממש מדויק עבורנו.

אולי קורה שזה מרגיש כאילו אתם מדברים שפות שונות

או אולי יש איזה עלבון או כעס שנמשכים לאורך זמן ולמרות שאתם אומרים לעצמכם שזה משהו "קטן" ושצריך לשחרר ולא לתת לו "לקפוץ" הוא בכל זאת נוכח שם ו"נדלק" כל פעם מחדש

ואולי בסך הכל "הכל בסדר" אבל משהו בכל זאת מצריך כיוונון, כיול, תאום מחודש.

האימון הזוגי בגישת Move Your Mind  מאפשר יצירת מרחב נעים ומכבד ליצירת השינוי, שבו תוכלו להחליט יחד איך אתם באמת רוצים להרגיש ולחיות בזוגיות ותקבלו כלים מדהימים ליצור את מה שאתם רוצים.

והדבר היפה הוא שכדי ליצור את השינוי המבוקש בזוגיות,  לא חייבים את בן/ בת הזוג בתהליך.

תוכלו להניע וליצור את הדיוק והשינוי שאתם מבקשים לראות בזוגיות שלכם גם אם תעברו את האימון הזוגי באופן אישי, בלי בן/ בת הזוג. ומניסיון- זה עובד נפלא!

(Visited 122 times, 1 visits today)