כירה את המקום הזה שאת מרגישה אי נוחות או אפילו סבל ולמרות זאת את מתקשה לנקוט עמדה, לקבל החלטה ופשוט ללכת על שינוי? ואת ממשיכה לסבול כפליים כי את מייסרת את עצמך על זה ש"אין לך ביצים" ושאת חלשה ולא החלטית?

אני מאמינה באנשים. אני מאמינה בנשים. אני מאמינה ביכולת שלנו לגדול ולהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו. אני מאמינה שהנשמה והמהות שלנו רוצות לגדול.

אבל לפעמים, מכל מיני סיבות, אנו עוצרים בעד עצמנו מלהתפתח מסיבות שונות: פחד ממה יגידו ואיך יהיה, פחד מהלא נודע (גם אם המצב הנוכחי רע לתפארת- לפחות הוא רע מוכר), כדי לשמור על שלום בית, כדי לשמור על עצמנו ועל השלמות הרגשית שלנו באותו רגע וכו'.

חשוב להבין: יש לנו מנגנון הישרדותי בסיסי, טבעי, ביולוגי שמטרתו לקיים מצב קיים ולהגיע כל פעם לשיווי משקל ולשמור עליו. ואז אנחנו מספרים לעצמנו כל מיני סיפורים למה לא ולמה אי אפשר, כי ככה אני וזה מי שאני, ואני לא יכולה להשתנות או לשנות,  וכמה קר וחשוך ומפחיד- ולא מסוגלים לקבל החלטה ולזוז.

אך כשמנסים למנוע מהנשמה לגדול ולהגשים את המהות שלה,  אז הנשמה ובורא עולם, היקום או כל מה שאתם מאמינים בו, יעשו הכל כדי לאפשר את הצמיחה הזו.
חלק מהאנשים יבינו את הרמז כשהוא עוד קטן ויעשו את השינוי בצורה מודעת והדרגתית וחלק יצטרכו לעבור כאבי גדילה, שיזיזו אותם לשלב ההתפתחותי הבא שלהם.

בין אם  הבנת מהר את הרמז ובין אם יש לך כאבי גדילה חזקים, אני מאמינה ויודעת מניסיוני המקצועי מזה 20 שנה באימון ובהובלת אנשים לשיפור, שאפשר לעשות שינוי מתוך שליטה וניהול של התהליך.
אני כאן כדי לעזור לך לגדול בלי כאבים (או במינימום ההכרחי שאת תחליטי עליו), כי הנשמה שלך צריכה את זה, כי את צריכה את זה.

ועד שאת מתקשרת אלי כדי שנפגש, תוכלי להירשם בקישור המצורף ולקבל במתנה את המיני קורס לנשים ולאימהות:" אימא, איך להישאר באיזון ובפוקוס גם כשאת כועסת"

(Visited 58 times, 1 visits today)